Apartmány v Brides-les-Bains

Potřebujete ubytování v Brides-les-Bains ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Brides-les-Bains. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Brides-les-Bains má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

1. Villa Lespagne 

Foto: Villa Lespagne
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
71 %

Located in Brides-les-Bains, Villa Lespagne features accommodation within 500 metres of Olympe 1 Ski Lift. All units come with a microwave, fridge, a coffee machine, a stovetop and kettle.


2. Residence Alticimes 

Foto: Residence Alticimes
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
100 %

Situated less than 1 km from Olympe 1 Ski Lift, Residence Alticimes features accommodation in Brides-les-Bains. Complimentary WiFi is provided. Each unit offers a fully equipped kitchen, a flat-screen TV, a living room, and a private bathroom.


3. Alaya 

Foto: Alaya
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Alaya in Brides-les-Bains features accommodation with free WiFi, less than 1 km from Olympe 1 Ski Lift. Guests have a private terrace. The apartment consists of 3 bedrooms, a kitchen and 1 bathroom. A flat-screen TV is provided.


4. Résidence La Tarentaise 

Foto: Résidence La Tarentaise
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Brides-les-Bains, Résidence La Tarentaise offers accommodation with a flat-screen TV. The units have a fully equipped kitchenette with a microwave and a toaster. Some units include a dining area and/or a balcony.


5. Le Royal Brides-les-Bains StarStar

Foto: Le Royal Brides-les-Bains
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
75 %

Offering a terrace and a ski pass sales point, Le Royal Brides-les-Bains is set in Brides-les-Bains in the Three Valleys ski station. Olympe 1 Ski Lift is 200 metres away. Free WiFi is available.

Pokoje

Studio no.113
osoby0 - 0 EUR za noc
Studio with Balcony no.214
osoby0 - 0 EUR za noc
Studio with Terrace no.17
osoby0 - 0 EUR za noc
Studio with Balcony A1
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí a balkonem
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartment - Ground Floor A1+A2 (8-10 Adults)
10 osob0 - 0 EUR za noc

6. Résidence Les Gourmets 

Foto: Résidence Les Gourmets
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
75 %

Residence Les Gourmets is located in Brides les Bains, 500 meters from the ski lifts. It offers a range of fully equipped apartments for up to 6 guests. All of the apartments have a complete kitchen with fridge and microwave.

Pokoje

Studio
osoby40 - 40 EUR za noc
Apartmán s 1 ložnicí
osoby50 - 70 EUR za noc
Mezonetový apartmán (4 až 6 dospělých)
osob75 - 105 EUR za noc

7. Le Néreïdes StarStar

Foto: Le Néreïdes
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
82 %

Set in Brides-les-Bains, less than 1 km from Olympe 1 Ski Lift, Le Néreïdes features free WiFi. Each unit comes with a fully equipped kitchen with an oven, a seating area with a sofa, a TV and a private bathroom with bath.


7 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: